brawl stars indir pc

Mobil cihazlar için tasarlanmış hızlı tempolu 3v3 çok oyunculu ve savaş royası Üç dakikadan kısa bir sürede çeşitli oyun modlarında arkadaşlarınızla veya tek başınıza oynayın.

Güçlü Süper yetenekler, Yıldız Güçleri ve Cihazlarla düzinelerce Brawlers’ın kilidini açın ve yükseltin! Öne çıkmak ve gösteriş yapmak için benzersiz görünümler toplayın. Brawliverse’teki çeşitli gizemli yerlerde savaşın!

ÇOKLU OYUN MODLARINDA SAVAŞ
– Mücevher Kapma (3v3): Takım oluşturun ve rakip takımı alt edin. Kazanmak için 10 mücevher toplayın ve tutun, ancak paramparça olun ve mücevherlerinizi kaybedin.
– Showdown (Solo / Duo): Hayatta kalmak için battle royale tarzı bir mücadele. Kavgacınız için güçlendiriciler toplayın. Bir arkadaşınızı alın veya tek başınıza oynayın – şimdiye kadarki en zorlu battle royale oyununda ayakta kalan son Brawler olun. Kazanan hepsini alır!
– Brawl Ball (3v3): Yepyeni bir Brawl oyunu! Futbol / futbol becerilerinizi gösterin ve diğer takımdan önce iki gol atın. Burada kırmızı kart yok.
– Ödül (3v3): Yıldız kazanmak için rakiplerinizi ortadan kaldırın, ancak sizi seçmelerine izin vermeyin. En çok yıldıza sahip olan takım maçı kazanır!
– Soygun (3v3): Takımınızın güvenliğini koruyun ve rakiplerinizin açıklarını açmaya çalışın. Düşmanın hazinesine gizlice girmek, patlamak ve patlatmak için haritayı kullanın.
– Özel Etkinlikler: Sınırlı süreli özel PvE ve PvP oyun modları.
– Şampiyona Mücadelesi: Oyun içi elemelerle Brawl Stars’ın espor sahnesine katılın!

KİLİDİ ​​AÇIN VE YÜKSELTİN
Güçlü Süper yetenekler, Yıldız Güçleri ve Cihazlarla çeşitli Brawlers toplayın ve yükseltin! Seviye atlayın ve benzersiz görünümler toplayın.

BRAWL PASS
Görevleri tamamlayın, Brawl Box’ları açın, Mücevherler, iğneler ve özel bir Brawl Pass görünümü kazanın! Her mevsim taze içerik.

YILDIZ OYUNCU OLUN
Yerel ve bölgesel liderlik tablolarında tırmanın ve içlerinde en büyük Kavgacı olduğunuzu kanıtlayın!

SÜREKLİ GELİŞİM
Gelecekte yeni Brawlers, görünümler, haritalar, özel etkinlikler ve oyun modlarına göz atın.

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN! Brawl Stars’ı indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın. Ayrıca, Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca, Brawl Stars oynamak veya indirmek için en az 9 yaşında olmalısınız.

Özellikleri:
– Dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı gerçek zamanlı 3v3 savaşlar için ekip oluşturun
– Mobil cihazlar için yapılmış hızlı tempolu çok oyunculu bir battle royale modu
– Yeni, güçlü Kavgacıların kilidini açın ve toplayın – her biri özel bir saldırı ve Süper yetenek ile
– Yeni etkinlikler ve oyun modları günlük
– Tek başınıza veya arkadaşlarınızla savaşın –
Küresel ve yerel sıralamalarda liderlik tablolarının zirvesine tırmanın
– İpuçları paylaşmak ve birlikte savaşmak için diğer oyuncularla kendi Kulübünüze katılın veya başlayın
– Açılabilir kaplamalarla Savaşçıları özelleştirin
– Oyuncu tarafından tasarlanan haritalar zorlu yeni özellikler sunar arazi ustası

Clash of Clans, Clash Royale ve Boom Beach’in yapımcılarından!

Destek:
Ayarlar> Yardım ve Destek aracılığıyla oyun içinde bizimle iletişime geçin – veya http://supercell.helpshift.com/a/brawl-stars/

Leave a comment